Dünya’nın ilk ve tek şartlı taraftar destek platformu.

Dünya’nın ilk ve tek şartlı taraftar destek platformu.

Fan Support, spor kulüplerine koşullu destek verilmesini sağlamak amacı ile kurulan ilk ve tek dijital platformdur. Taraftarlar takımlarına farklı şekillerde destek olabilirler.

Müsabaka Destekleri

Taraftarlar; kulüplerinin maçı kazanması şartıyla destek olabilirler. Takımın maçı kazanması halinde toplanan destek kulübe aktarılır, kazanamaması halinde taraftar cüzdanına iade edilir.

Genel Başarı Destekleri

Taraftarlar; lig şampiyonluğu, Türkiye kupasının kazanılması, Avrupa kupalarına katılım veya tur atlanması gibi kulübün belirlediği başarı şartlarına göre tuttukları takımlara destek olabilirler. Takım başarı şartını gerçekleştirirse destek kulübe aktarılır, gerçekleştiremezse destek tutarı taraftara iade edilir.

Fan Support

Nedir?

Fan Support, taraftarlar ile kulüpler arasındaki etkileşimi artıran, kulüplere sürdürülebilir ve şeffaf gelir yaratmayı amaçlayan, şartlı destek platformudur.

Taraftarlar, Fan Support sayesinde taraftarı oldukları kulüpleri başarıya endeksli olarak desteklerken, kulüplerin sunduğu imkanlardan faydalanabilirler.

Platformda yer alan Top 100 listesi ile en yüksek desteği sağlayan taraftarların kimler olduğunu görebilir, rakip takımların kampanyalarını ve en çok destek alan kampanyaları platform üzerinden takip edebilirler.

Ayrıca en son spor haberleri, güncel maç sonuçlarını ve kapsamlı istatistikleri Fan Support uygulaması üzerinden takip edebilirler.

Fan Support

Nasıl Çalışır ?

[email protected]

FS Technology AG

Huobmattstrasse 3,6045 Meggen

Switzerland

i[email protected]

FS Teknoloji AŞ

Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. No:4/50

34303 Küçükçekmece İstanbul/Türkiye

Copyright® Fan Support 2022